Şirketler ve Ticaret Hukuku

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Ketenci Hukuk Bürosu, Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında her türlü şirket faaliyet ve işlemleri ile ticaret hukukuna ilişkin konularda hukuki görüş ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Deneyimli ekibimiz, zorunlu şirket formalitelerinin tamamlanması amacıyla, sermaye artırım ve azaltımları, müdür atanması ve temsil yetkilerinin belirlenmesi, iç yönerge çıkartılması, yönetim kurulu ve genel kurul toplantıları, adres ve unvan değişiklikleri, ana sözleşme tadilleri gibi olağan şirket işlemleri konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Büromuz tarafından, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillere, her türlü ticari sözleşmenin hazırlanması, tadil edilmesi, incelenmesi, müzakere edilmesi, nihai hale getirilmesi ve uygulanması aşamalarında hukuki destek sağlanmaktadır.

Ekibimiz, şirket oluşumlarının sona erdirilmesi aşamalarında da tasfiye, iflas, iflasın ertelenmesi, teknik iflas konularında görüş verilmesi ve hukuki işlemlerin yerine getirilmesi hizmetlerini sunmaktadır.

Uluslararası Aile Hukuku

Uluslararası Ticaret Hukuku

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Birleşme ve Devralmalar

Levent Caddesi No:23 Levent 34330 İstanbul-Türkiye

    • E-Mail: info@ketenci.av.tr
    • Telefon: +90 212 233 11 66